Bierroute 3 – Doe lekker normaal!

Als bierliefhebber is het leuk om al die smaakjes te ontdekken. Maar bier mag ook gewoon naar bier smaken! Geen gekke dingen, gewoon bier… althans, bijna dan. Gebrouwen met water, mout, hop en gist. Dit zijn de klassiekers, dit is bier met de pure smaak van bier.

1. GEBROUWEN DOOR VROUWEN – BLOESEM BLOND
Blond – 6,2% – €4,10
De vlierbloesem zorgt voor een bloemig aroma en geeft een frisse afdronk. Het perfecte bier om de bloemetjes mee buiten te zetten.

2. JOPEN – CRAFT PILSENER
Hoppy Lager – 4,7% – €4,10
Voor als je ff geen zin hebt in harsige IPA’s of barrel aged beukers. Deze Jopen Craft Pilsener is doordrinkbaar, heeft een kruidig hoparoma en is licht bitter. Een lekker verfrissend biertje.

3. DE EEUWIGE JEUGD – LELLEBEL
Blond – 5,7% – €4,10
“Een echte Mokumse meid die haar wulpse karakter en onbezonnen jeugdigheid eeuwig zal behouden.” Fris, blond bier met een vleugje tarwemout. Goed doordrinkbaar met in de neus en afdronk tonen van citrus en tropisch fruit.

4. WEIHENSTEPHAN – DUNKEL WEIZEN
Weizen (Dunkel) – 5,3% – €3,40
Een Dunkel Weizen, gebrouwen met donkere gerstemout. Helemaal volgens het Beierse Reinheitsgebot. Een dijk van een bier en een echte klassieker.

 

Share:
© 2023 TAPT Festival All Rights Reserved